90 yılların başında hizmet vermeye başlayan yüzbaşıgil inşaatın yeni markası stroco artık sizlerle...

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile günümüze kadar yaptığımız konut projeleri tek firma a'dan z'ye hizmet sloganıyla dekorasyon tadilat işleri, su yalıtımı, duvar kağıdı,özel taahhüt işleri ve mantolama alanında faaliyet gösteren firmamız müşterilerine güven uyandıran sağladığı yenilikçi çözümler ve sektöre farklı bakış açısı ile lider uygulayıcı firma olmak üzere stroco ismiyle mantolama uygulama faaliyetlerine devam etme kararı almıştır.

Yüzbaşıgil inşaat ın kurumsallaşma sürecinde gerek duyduğu sektörde rakiplerine göre fark yapacak yeni bir yüz getiren markamız stroco, iş yapış biçimindeki yenilikçiliği kendine prensip edinmiş, rakiplerinin geleneksel iş yapış biçimlerine karşı farklı çözümler sunan müşterilerinin istek ve arzuları ile geliştirmeye çalışan yaptığı referanslar ile kendisini kurumsal olarak görerek müşterilerinin beklentilerine en üst düzeyde cevap vermenin yollarını arayan bir markadır.

Rekabetin en üst düzeyde olduğu çağımızda ürünlerin birbirine benzemesinde ayırt edici özellikleri görmekte sıkıntı çeken tüketiciler seçim yapmakta son derece zor durumda kalmaktadır. Güvene dayalı ilişkiler geliştiren ve alanında uzman olan stroco binanıza değer katmayı öncelik olarak görmektedir.

Temel misyonu kullandığı ürünler ile beraber hizmet ve bilgiyi bir araya getirerek bi değer oluşturmak oluşturduğu bu değer ile insanımıza ve sektöre hakettiği kaliteyi sunmak olacaktır.

Yeni bir ruh, yeni bir vizyon ile yoluna stroco markası ile devam etme kararı alan yüzbaşıgil yapı grup geçmiş başarılarına yeni başarılar eklemek amacı ile konya mantolama uygulama sektöründe arkasına aldığı marka güçleri ile beraber önemli bir oyuncu olarak değeri yüksek ürün ve hizmetler ile kaliteli işler üretmeye devam edecektir.

Yüzbaşıgil yapı grup ailesi olarak tüm müşterilerimize saygılar sunarız...